Január 20-án, vasárnap került megrendezésre a Tüske uszodában az összerégiós verseny a Jövő Bajnokaival.

Az Új-Hullám Sport Egyesületet a versenyen Tamás Izabella és Meczger Sára képviselte. Izabella 100 méter pillangón (9. hely) és gyorson (20. hely), Sára pedig 100 méter pillangón (11. hely) és mellúszáson (3. hely) mutatta meg tehetségét.

„Legyetek büszkék arra, hogy kiválasztottak vagytok” – ezekkel a szavakkal köszöntötte Dr. Wladár Sándor a Jövő Bajnokait az eseményen, ahol 9 régió 288 versenyzője mérte össze tudását.

A régiók közötti versenyt a Dél-Alföld nyerte, a második Dél-Dunántúl lett, még a harmadik helyen holtversenyben a Nyugat-Dunántúl és a Budapest 1. régió lett.

Sajnos a Közép-Dunántúli régió – melyben a dorogiak is szerepeltek – most nem értek el dobogós helyezést, de reméljük egy év múlva nekik is sikerülni fog.