Nyári vízilabdás program

A 2018-as nyári program a vízilabda szakosztály részére ide kattintva érhető el!

Árak

Elkőkészítő csoport (vízilabdásoknak és úszóknak): 9.000 Ft/fő/hó

Vízilabdaedzés (kezdő és haladó): 10.000 Ft/hó

Edzésidőpontok

Előkészítő csoport (vízilabdásoknak és úszóknak):
Hétfő, Szerda, Péntek 18.00-19.00 (2 pályán)

Vízilabda versenycsapat:
Hétfő-Csütörtök: 19.00-20.00 (3 pályán) és 20.00-21.00 (teljes medence)
Péntek: 19.00-21.00 (teljes medence)

Előkészítő csoport: Már megfelelő úszástudással és mélyvíz biztonsággal rendelkező gyerekek csoportja, akik a további úszástanulás mellett megkezdik az úszó/vízilabda sportági előkészítő munkát is (legalább 5-ös szinttel rendelkezők számára). Vízilabda versenycsapat: a már meglévő, rendszeresen versenyző vízilabdások, illetve azok, akik már jól úsznak és kezdő szinten vízilabdáznak.

Vízilabda szakosztályunk bemutatása

Egyesületünk 2009 végén kezdett el a vízilabdázással foglalkozni utánpótlás korosztályokban. A szakmai munkában Szarvas Dávid, Tóth Andrea, Hauszler Károly edzők voltak a segítségünkre, Jelenleg Györe Lajos mesteredző, Barna Péter és Maróti Ákos edzők végzik a sportszakmai munkát. Az előkészítő évek után a Dunántúli Gyermek-, Serdülő- és Ifjúsági Bajnokságban, illetve a Duna Kupában kezdtünk el versenyezni, 2012-óta pedig a magasabb színvonalat jelentő Budapest Bajnokságban játszanak a csapataink.

Közel tíz év munka után az alábbi eredményekre vagyunk büszkék:

  • meghonosítottuk a vízilabda sportágat Dorogon, amely 25-30 km-es körzetből vonzza a fiatalokat,
  • csapataink stabil szereplői a Budapest Bajnokságnak,
  • olyan nevelő egyesületté váltunk, amely folyamatosan ad játékosokat nagyobb múlttal és eredményességgel rendelkező kluboknak (Böszörményi Kristóf, Tánczos Marcell, Kristóffy Barnabás KSI SE, Gulyás Márton Vasas SC, Manninger Marcell, Dinnyés Soma BVSC),
  • edzőink tapasztalata és eredményessége kiemelkedő.

Célunk, hogy a következő években tovább erősítsük a más egyesületekkel meglévő szakmai kapcsolatainkat és új lehetőségeket teremtsünk a játékosoknak a tovább fejlődésre.

Vízilabda szakosztály tagjai

Ács Botond, Balogh Rebeka, Banai Péter, Bederna Zalán, Botzheim Gregor Zalán, Bönde Barnabás, Böszörményi Bálint, Csoma Lőrinc, Dabi Levente, Darnót Marcell, Erős Lilla Anna, Farda Álmos, Gál Ivett, Gernedl Gyula, Gyékény Hunor, Győrfy Hunor, Hódosi Mátyás, Izsák Tamás, Kemp Luca, Kéri Botond, Lusztig Krisztián, Maróti Patrik, Melkvi Ábris, Mihov Attila, Mogyorós Dániel, Moore Benjamin, Móra Martin, Mravinác Bálint, Obermayer László, Oszlányi Leon, Pongrácz István, Právics Rebeka, Puskás Máté, Radnai Bernát, Reményi Bendegúz, Shahin Wadi, Simon Dóra, Szabó Bence, Szalai Benedek, Szántó Dániel, Szivek Tamás, Szívós Márton, Tallér Tamás, Tánczos Marcell, Tüske Csanád, Újj Kristóf, Vajdovich Péter, Várnay Hanna, Vörös Erik.

Vízilabda szakosztály videója